سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | پنج‌شنبه، ۹ تیر ۱۴۰۱

پوشش گسترده تصویر مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن 98 - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

بازگشت به صفحه کامل


پوشش گسترده تصویر مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن 98


صدا و سیمای مرکز اصفهان با برنامه سازی گسترده، یکبار دیگر همگام با مردم همیشه در صحنه اصفهان لحظه های عشق و دلدادگی به امام (ره) و آرمانهای انقلاب را ثبت کرد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان، حماسه بزرگ راهپیمایی روز 22 بهمن در شبکه استانی اصفهان، با 3 واحد سیار تلویزیونی برای نخستین بار و 1 فرستنده تلویزیونی، جمعا با 15 دوربین (سه دوربین هلی شات ، یک کرین و یازده دوربین مستقر در مکان های مختلف) روی آنتن رفت.
حضور گسترده مردم در مراسم از مسیرهای 8 گانه خیابانهای حافظ، سپه، دروازه دولت و... نیز با حضور 3 اکیپ گزارشگری در سطح شهر پوشش داده شد.
همچنین برنامه زنده"حماسه حضور" با حضور کارشناس سیاسی، دو میهمان ویژه و خوانندگان مطرح استانی از ساعت 8 صبح الی 14 پخش شد و در فواصل مختلف برنامه، حضور مردم در مراسم راهپیمایی شهر و شهرستانهای استان اصفهان از طریق واحد سیار و ارتباطات اینترنتی به صورت زنده انعکاس داده شد.
در حوزه صدای مرکز اصفهان هم علاوه بر ارتباط با گزارشگرهای رادیو سایر مراکز، ویژه برنامه زنده"روز خوب پیروزی"با حضور کارشناس مربوطه از ساعت 8:30 الی 13 پخش شد  و مراسم راهپیمایی 22 بهمن نیز از مسیرهای 8 گانه به سمت میدان امام با حضور 3 گزارشگر در سطح شهر اصفهان و 5 گزارشگر مستقر در 5 شهرستان استان اصفهان انعکاس داده شد.
خبرگزاری مرکز اصفهان نیز با استقرار 5 گروه خبری در خیابانهای سپاه، حافظ، سعدی، میدان امام(ره) و میدان امام حسین(ع) اصفهان، پخش یک ساعت ویژه برنامه های راهپیمایی در 2 مجموعه خبری 20 و 23، ارتباط با شبکه خبر به مدت 10 دقیقه و 5 ارتباط تلفنی با رادیوهای سراسری به مدت 10 دقیقه به انعکاس مراسم با شکوه راهپیمایی 22 بهمن پرداخت.
همچنین پوشش مراسم راهپیمایی 22 بهمن در 22 شهرستان و شهر اصفهان، ارتباط تصویری از طریق موبایل با خبرنگاران حاضر در 4 شهرستان استان(ارتباط با شبکه اصفهان)، ارتباط تلفنی با خبرنگاران شهرستانها(ارتباط با رادیو اصفهان)، بار گذاری اخبار مکتوب، یادداشت، آلبوم عکس و جلوه های ویژه در سایت خبرگزاری و فضای مجازی از دیگر اقدامات انجام شده معاونت خبر این مرکز در روز 22 بهمن می باشد.
پخش فوتو کلیپ، ویدئو کلیپ، اینفو گرافی و موشن گرافی و همچنین انعکاس تولیدات مردمی و پوشش مراسم راهپیمایی نیز از اقدامات انجام شده معاونت فضای مجازی مرکز اصفهان در روز 22 بهمن می باشد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.