رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت سوم خرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه استانی اصفهان فرهنگ ایثار و شهادت ، حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد

ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت سوم خرداد


شبکه استانی اصفهان با تهیه و پخش ویژه برنامه هایی به مناسبت سوم خرداد ، فرهنگ ایثار و شهادت ، حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد

شبکه استانی اصفهان فرهنگ ایثار و شهادت ، حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، به مناسبت بزرگداشت حماسه عظیم سوم خرداد ماه «آزاد سازی خرمشهر» حوزه های مختلف سیما ، صدا و خبر این مرکز با تولید ویژه برنامه ، آنونس ، تیزر و زیر نویس روح معنویت حماسه عظیم سوم خرداد را در جامعه ترویج می دهند.
بر این اساس در شبکه اصفهان برنامه های گفتگوی هفته ، اصفهان امروز و یک شهرضیافت با پخش آیتم های متناسب ، به این موضوع می پردازند.
صدای مرکز اصفهان نیز با تهیه ویژه برنامه نمایشی و پخش آیتم هایی متناسب با موضوع حماسه سوم خرداد در برنامه هایی همچون سلام اصفهان ، هوای زندگی ، صدای شهر ، دعوتنامه و شب های روشن روح حماسه و از خودگذشتگی را به جامعه انتقال می دهد.
همچنین تهیه و تولید گزارش ویژه خبری با موضوع حماسه سوم خرداد و پخش از خبر شبکه استانی و سراسری از دیگر اقدامات صداوسیمای مرکز اصفهان است.
معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز اصفهان نیز با  تولید و انتشار محتوای متناسب با این موضوع مانند تهیه آیتم از خونین شهر تا خرم شهر با صدای شهید آوینی ، آیتم های ویژه از سریال کیمیا ، اینفوگرافی عملیات بیت المقدس ، تهیه پوسترهای ویژه سوم خرداد ، معرفی شهدای اصفهانی در عملیات بیت المقدس ، بارگذاری فایل های موسیقی نوستالژیک ویژه سوم خرداد(مانند"ممد نبودی ببینی ....") ، استفاده از بیانات امام خمینی و مقام معظم رهبری درباره سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر و تهیه آیتم خاطره گویی از کتاب "دا" به صورت متن به حماسه عظیم سوم خرداد می پردازد.


 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.