رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

قدردانی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از مدیرکل صداوسیمای اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اهداء لوح تقدیر از مدیرکل صداوسیمای اصفهان قدردانی کرد


رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از آقای دکتر احمدی افزادی برای تلاش و همکاری مناسب در راستای احداث و افتتاح مرکز فرهنگی و موزه دفاع استان اصفهان تقدیر و تشکر کرد

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اهداء لوح تقدیر از مدیرکل صداوسیمای اصفهان قدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اهداء لوح تقدیر به آقای دکتر احمدی افزادی مدیرکل صداوسیمای اصفهان ، از تلاش و همکاری مناسب ایشان و عوامل تولید آن مرکز در راستای احداث و افتتاح مرکز فرهنگی و موزه دفاع استان اصفهان تقدیر و تشکر کرد.
در بخشی از این لوح تقدیر آمده است :
جناب آقای احمدی افزادی مدیرکل محترم صداوسیمای مرکز اصفهان ، حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت و ثبت حماسه دلاورمردان سرزمین پهناور ایران اسلامی ، افتخار و توفیق بزرگی است که به لطف خداوند متعال ، نصیب دل سوختگان و رهروان واقعی فرهنگ والای دفاع مقدس گردیده است.
لازم می دانم  از زحمات برجسته جنابعالی و کارکنان محترم صداوسیمای استان برای احداث و افتتاح مرکز فرهنگی و موزه دفاع استان اصفهان صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
 موفقیت جنابعالی و همکاران گرامی در حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در میان نسل جوان و آحاد مردم استان را از خداوند متعال خواهانم.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.