جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

عبدالحسینی به عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان منصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

آئین تکریم احمدی افزادی و معارفه عبدالحسینی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز اصفهان در سالن همایش های این مرکز برگزار شد

عبدالحسینی به عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان منصوب شد


برگزاری آئین تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان

آئین تکریم احمدی افزادی و معارفه عبدالحسینی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز اصفهان در سالن همایش های این مرکز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکزاصفهان در این آئین که جمعی از مسئولان استان و کارکنان صداوسیمای مرکز اصفهان حضور داشتند دکتردارابی معاون امور استان های رسانه ملی با تأکید بر اهمیت شبکه های استانی گفت: با راه اندازی شبکه های استانی مسائل فرهنگی ، هنری و قومی بسیار مناسبی در کشور قوام و در سطح جامعه ترویج داده شده است.
معاون امور استان های رسانه ملی با بیان اینکه در کشور بیش از 95 درصد از ظرفیتهای فرهنگی در خارج از پایتخت است افزود: اگر بخواهیم به جایگاه فرهنگی خودمان دست پیدا کنیم باید به داشته های خود رجوع کرده چراکه نادیده گرفتن سرمایه های فرهنگی باعث عقب افتادگی رسانه ملی می شود.
 دکتر دارابی با بیان اینکه کارهای بزرگی در مرکز اصفهان درحال شکل گیری است و در ادامه شاهد فعاليت هاي همكاران خوبم در اين مركز خواهيم بود افزود: اولویت امروزدر مراکز استانها توجه به فرهنگ، زبان ،گویش و سنت ها است.
معاون امور استانهای رسانه ملی تصریح کرد رسانه باید زبان مردم از طرفی و از طرف دیگر همراه خادمان مردم یعنی مسئولان باشد که ایجاد توازن دراین حوزه ، هنر رسانه است.
 دکتردارابی با اشاره به توطئه دشمنان از جمله مشاور امنیت ملی امریکا که حقوق بگیر منافقین است وگفته باید کاری کنیم مردم نتوانند جشن ۴۰سالگی خود را بگيرند ، خاطر نشان كرد: البته مطالبات و مشکلات مردم باید از رسانه برای برطرف شدن پخش شود و توجه کنیم صدای مردم با صدای افرادی که با ارزش ها تقابل دارند ودنبال موارد دیگری هستند ، تمیز داده شود.
وی در ادامه با بیان اینکه رسانه ملی در نبرد نا برابر با شبکه های ماهواره ای و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی به تنهایی با آنها در عرصه جنگ نرم در حال مقابله است افزود: امروزه بسیاری از افکار در حصار رسانه ها اسیر هستند زیرا فضای جامعه به سمت مجازی شدن در حرکت است و در این میان نقش رسانه نقش بارزی است که باید هم در عرصه محتوا و هم در عرصه تکنولوژی اقدامات مؤثری داشته باشد.
در ادامه آئین تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان عبدالحسینی مدیرکل جدید این مرکز با بیان اینکه رسانه ملی تحکیم و ترسیم جلوه های الهی انقلاب اسلامی در خداباوری ، ایثار ، یکرنگی ، وحدت و همدلی مردم را از وظایف اصلی خویش دانسته و در این مسیر مجاهدت می کندگفت: نقش رسانه ملی در تنویر افکار عمومی بسیار مهم و اساسی است چراکه با وجود مخاطبان زیاد می تواند مسائل اسلامی ، مذهبی و ولایی را به ذهن بیننده و شنونده ها منتقل نماید.
عبدالحسینی نقش رسانه ملی برای انتقال مفاهیم اسلامی را نقشی بی بدیل دانست و گفت: جدیت در واگویی ابعاد و حقایق انقلاب اسلامی برای نسل های جدید با استفاده از ادبیات ویژه و مستند سازی های دقیق و هنرمندانه می تواند خطر شبهه افکنان برای مسخ واقعیت ها را خنثی کند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان گفت: ما در شبکه استانی اصفهان وظیفه داریم چتری را برای همه مردم استان باز کنیم به صورتی که هرشخصی به شبکه استان اصفهان نگاه کرد احساس کند که شبکه خودش را مشاهده می کند.
بهرام عبدالحسینی توجه به برنامه سازی و تولید را از مهمترین اولویت ها عنوان کرد و افزود: برنامه سازی در بخش نسل نوپا به ویژه کودک و نوجوان با لهجه شیرین اصفهانی باید مورد توجه برنامه سازان مرکز باشد.
وی در ادامه با اشاره به ورود به 40 سالگی انقلاب اسلامی و الزام رسیدن به درجه کیفی و کمی دراین برهه از زمان و تاریخ گفت: تا قبل از آمدن به اصفهان پیگیر گزارش ها و برنامه های مرکز اصفهان بوده ام و با روند کاری این مرکز آشنایی دارم.
بهرام عبدالحسینی با تاکید بر نظم و انضباط  گفت: در همه اوقات شبانه روز آماده کار و پذیرای نقطه نظرات برای ارتقا کار هستم.
وی تصریح کرد: به رغم اینکه امروزه رسانه های جهان با امکانات عظیم خود تلاش می کنند تا با نفوذ در افکار جامعه به اهداف خود برسند ولی رسانه ملی توانسته با برنامه سازیهای مناسب این اهداف را خنثی کند.
مدیرکل مرکز اصفهان با تاکید بر افزایش فضای همدلی در مرکز به ظرفیتهای فرهنگی، اقتصادی، علمی و مذهبی شهر تاریخی اصفهان اشاره کرد و گفت: این شهر نماد عظمت و پایداری و نماد علم و فقاهت است و شبکه استانی اصفهان از این ظرفیتها و وجود افراد نخبه و فرهیخته این شهر به خوبی باید استفاده کند.
وی در ادامه گفت: صداوسیمای مرکز اصفهان با توجه به ظرفیت‌های عظیم فرهنگی استان اصفهان و نیز امکانات موجود در این مرکز و توان بالای نیروی انسانی در کنار تجربه مؤثر مدیران باید راه دشوار و اما ضروری توسعه محتوایی و شکلی در همه عرصه‌ها را ادامه دهد و بسترهای جدید رسانه‌ای را با توجه به اقتضائات نوین امروز و مطالبات نوی فرهنگی و اجتماعی در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شکوفا کند.
وی در ادامه محورهای برنامه سازی در مرکز اصفهان که برگرفته از صحبت های مقام معظم رهبری در زمینه حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی است را به این شرح اعلام کرد: تقویت عزت ملت ایران با ایجاد وحدت و همدلی ، حمایت از تولید و اشتغال در داخل کشور، انعکاس مشکلات مردم همراه با ایجا روحیه امید و نشاط، تفهیم تکالیف مردم در کنار بیان حقوق مردم ، مراقبت از نظام مقتدر جمهوری اسلامی، مطالبه از مسوولان و افراد شاخص و آحاد مردم برای تمرکز بر یکی از نقاط کلیدی اقتصاد مقاومتی در یک فصل زمانی، تبلیغ تولید داخلی و اشتغال جوانان ، برنامه ریزی و دسته بندی امور، انعکاس موفقیت های چشمگیر و محسوس در زمینه علمی ، اقتصادی و ارائه گزارش نتایج اقدامات انجام شده در پایان سال.
 دکتر احمدی افزادی مدیرکل قبلی صداوسیمای مرکز اصفهان در این آئین به ظرفیتهای استان اصفهان اشاره کرد و گفت: شبکه تلویزیونی استان اصفهان که اولین شبکه پس از تهران بود و در طی سال های فعالیت خود بیش از 50 سریال تلویزیونی ، 16 مستند ، 320 قسمت انیمیشن تهیه، تولید و پخش کرده است. وی برتری پیاپی معاونت اطلاعات و اخبار استان بین مراکز، کسب رتبه های برتر در تهیه و تولید گزارشها، نمایشنامه و برنامه های رادیوئی تهیه و تولید آثار فاخر در بخش موسیقی و ارائه دهها تحقیق و پژوهش منجر به تولید را از فعالیتهای شبکه اصفهان بیان کرد.
دکتر احمدی افزادی راه‌اندازی سیستم یک‌پارچه خبرگزاری ، تحریریه‌های متمرکز ، اتاق خبر پیشرفته سیما و صدا و استودیوی خبری مجهز به عنوان بزرگ‌ترین استودیوی اخبار مراکز استان‌ها را از دیگر اقدامات انجام‌شده در طی چند سال اخیر برشمرد و از بهره‌برداری آن در آینده نزدیک خبر داد.
وی با بیان این که خبر اصفهان در این سال‌ها در سطح ملی جایگاه برترین خبر کشور را پیدا کرد گفت: پوشش بحران‌های ملی و فراملی در صدا و سیمای اصفهان از جمله اقدامات انجام‌شده طی چهل و سه ماه اخیر است.
در پایان این آئین ، حکم انتصاب عبدالحسینی به عنوان مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز اصفهان اعطا و از تلاش دکتر احمدی افزادی قدردانی شد.
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.