رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت عید نوروز 98 ویژه برنامه های مختلفی را تهیه و پخش می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

ویژه برنامه های نوروز 98 صداوسیمای مرکزاصفهان


ویژه برنامه های شبکه اصفهان به مناسبت عید نوروز 98

ویژه برنامه های نوروز 98 صداوسیمای مرکزاصفهان

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ، به مناسبت عید نوروز شبکه اصفهان برنامه های متنوعی را تهیه ، تولید و پخش می کند. از جمله برنامه "نازنوروز" ویژه تحویل سال که از مکان های تاریخی پل خواجو ، میدان امام خمینی(ره) و گلستان شهدای اصفهان به صورت زنده ساعت 20:30 پخش می شود.
همچنین برنامه زنده "نازنوروز" ویژه ایام نوروز به تعداد 17 برنامه به مدت 90 دقیقه"  تولید و هر شب ساعت 20:30 به صورت مستقیم پخش می شود که با بهره گیری از هنرمندان و خوانندگان استان و همچنین آیتم های شاد و جذاب اوقات خوشی را برای بینندگان رقم خواهد زد و برنامه های دیگری نیز با موضوع نوروز و  آغاز سال نو مانند "اصفهان امروز" روزانه در 4 باکس و پخش گزارش هایی از مسافران نوروزی ، فضاهای دیدنی شهر و ستاد اسکان مسافران نوروزی ،"سفرنامه" با معرفی نقاط دیدنی و آداب و رسوم استان به هموطنان گرامی ، "دست چین" که در اماکن تاریخی و تفریحی ضبط می شود و با دعوت از نخبگان استان شامل ورزشکاران ، هنرمندان ، کارآفرینان و خوانندگان به گفتگوی صمیمی با آنها خواهد پرداخت ،"همین حوالی" با رویکرد سفر به روستاهای استان اصفهان و گفتگو با مردم و معرفی آداب و رسوم ، صنایع دستی و ظرفیت های کشاورزی آنها ، "سیمای راهبران " ، "گلچین ستاره چینی" و" زنده رود" از دیگر برنامه هایی هستند که از شبکه اصفهان پخش خواهد شد.
تامین برنامه شبکه اصفهان نیز ویژه برنامه های «رنگین کمان» ، «مستند اصفهان» ، « مستند خارجی» ، «جورواجور» و  سریال و فیلم های سینمایی شاد و جذابی برای ایام نوروز در نظر گرفته و پخش می کند.
رادیو اصفهان نیز با پخش برنامه ای با نام «به استقبال بهار» از 25 اسفند ماه که در دو نوبت صبح و عصر پخش می شود و  تولید ویژه برنامه های مختلفی در تعطیلات نوروز از جمله برنامه ای با نام «بهاراصفهان» به تعداد 40 برنامه و هر برنامه به مدت 120 دقیقه که به صورت زنده با هدف فراهم آوردن لحظات شاد و مفرح برای مخاطبان و اطلاع رسانی به مسافران نوروزی پخش می شود و برنامه های قند و عسل و زالزالک با ساختار ترکیبی نمایش طنز به تعداد هرکدام 15 برنامه و هر برنامه به مدت 30 دقیقه به حال و هوای عید و سال نو می پردازند.
در برنامه بهار اصفهان علاوه بر آیتم های طنز و سرگرم کننده بخش هایی مانند اطلاعات ترافیکی شهر ، معرفی جاذبه های گردشگری اصفهان و شهرستان های استان ، اطلاع رسانی ستاد اسکان و نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است.
در واحد شعر و موسیقی مرکز اصفهان نیز 3 اثر موسیقی با موضوعات نوروز و بهار در ساختارهای ارکسترال ، پاپ و محلی تهیه و تولید می شود.
برنامه های معاونت فضای مجازی هم در ایام نوروز ، معرفی اماکن گردشگری و دیدنی شهرستان های استان اصفهان ، معرفی اماکن تاریخی و دیدنی کمتر دیده شده شهر اصفهان توسط مردم و مسافران ، اطلاع رسانی به مسافران از طریق پیام رسان ها درباره وضعیت آب و هوا ، اماکن دیدنی ، وضعیت جاده ها ، معرفی برخی از آداب و رسوم مردم اصفهان در ایام نوروز به منظور آشنایی مسافران با فرهنگ و آداب و رسوم مردم اصفهان و انتشار برخی از کلیپ های شاد و50 گزارش و کلیپ و تیزر می باشد.
 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.