جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

دیدار مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر


دیدار مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با مدیرکل صداوسیمای مرکزاصفهان


با کمک باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و تجهیز واحد سیار و ارتقاء زیر ساخت فنی مرکزاصفهان شادی و نشاط را به جامعه ورزش هدیه می کنیم

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان ،آقای عبدالحسینی در این دیداربا بیان این مطلب گفت: تا کنون تعامل بسیار خوبی به منظور حمایت از ورزش استان و تجهیز ورزشگاه نقش جهان و استقرار تجهیزات فنی سازمان با باشگاه فولاد مبارکه داشتیم و امیدواریم در آینده نیز این تعامل برقرار شود.
مدیرکل مرکزاصفهان با اشاره به اینکه سابقه ورزشی آقای ساکت برای همگان روشن و شفاف است افزود: حضور آقای ساکت در سمت مدیر عاملی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان برای ورزش استان موثر خواهد بود و با آمدن ایشان می توان انتظار داشت سپاهان به جایگاه رفیع و اصلی خود بازگردد.
آقای عبدالحسینی به ایجاد برخی تغییرات در برنامه های صداوسیمای استان در راستای حمایت هر چه بیشتر از تیم‌های ورزشی نیز اشاره کرد و گفت: در کنداکتور شبکه استانی اصفهان برای افزایش نشاط در جامعه دو برنامه با عناوین "ضربه آزاد" و "دیدار برتر" را اضافه کردیم و در حوزه صدا نیز برنامه تخصصی "سیبه ورزش" را تولید و پخش می کنیم.
در این دیدار آقای محمد رضا ساکت مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان هم ضمن قدردانی از تلاش های مدیرکل، معاونین، مدیران و برنامه سازان صدا و سیما، برای تجهیز زیر ساخت فنی و تجهیز واحد سیارجدید قول مساعد داد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.