حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

درخشش صداوسیمای مرکز اصفهان در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

تندیس و هشت لوح تقدیر از برترین ها در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها به صدا و سیمای مرکز اصفهان تعلق گرفت


تندیس و هشت لوح تقدیر از مرکز برتر ، به صدا و سیمای مرکز اصفهان تعلق گرفت

تندیس و هشت لوح تقدیر از برترین ها در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها به صدا و سیمای مرکز اصفهان تعلق گرفت

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها که در سنندج برگزار شد ، نفرات برتر بخش های مختلف این جشنوراره معرفی شدند.
بر این اساس تندیس مرکز برتر بیستمین جشنواره مراکز استانها در حوزه معاونت  فضای مجازی به دکترمسعود احمدی افزادی مدیرکل مرکز اصفهان تعلق گرفت.
در بخش سیما نیز لوح تهیه کننده برتر به وحید ملتجی ، لوح تدوینگر برتر به الهام مرتضوی و لوح کارگردان برتر در بخش ترکیبی به جواد موسوی اهدا شد.
در حوزه مستند رادیو ، لوح گوینده برتر به فرهاد آقانوری و در بخش خبر رادیو لوح تقدیر جشنواره به مریم ملک پور و  لوح تقدیر در بخش گویندگی خبر تلویزیون به شبنم جلیلیان تعلق گرفت.
همچنین در بخش تحلیل محتوای کمی پژوهش ، لوح پژوهشگر برتر به مصطفی محمدصادقی دهقی و در بخش مو سیقی لوح بهترین آهنگسازی کودک به احسان پوریان زاده اهدا شد.
بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها از14 تا 16 شهریورماه به مدت سه روز درسنندج و به میزبانی صدا و سیمای مرکز کردستان برگزار شد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.