سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۱۱ تیر ۱۴۰۱

انعکاس پیشرفت و دستاوردهای انقلاب اسلامی از بهمن 57 تا بهمن 1400 از شبکه اصفهان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

بازگشت به صفحه کامل


انعکاس پیشرفت و دستاوردهای انقلاب اسلامی از بهمن 57 تا بهمن 1400 از شبکه اصفهان


به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر ویژه برنامه های مختلفی در مرکزاصفهان تولید و از 12 الی 22 بهمن در صدا، سیما، خبر و فضای مجازی انعکاس می یابد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اصفهان آقای عبدالحسینی مدیرکل این مرکز با بیان اینکه امسال نیز همانند سال های گذشته رسانه ملی در شبکه های سراسری و استانی صدا، سیما، خبر و فضای مجازی به انعکاس رویداد بزرگ ایام الله دهه فجر می پردازد، گفت: در معاونت سیمای مرکزاصفهان تولید 3 ویژه برنامه دهه فجر با موضوع زنگ انقلاب، ویژه برنامه شبانه چراغانی به مدت 70 دقیقه  و ویژه برنامه راهپیمایی 22 بهمن میهمان مردم انقلابی استان اصفهان خواهد بود؛ همچنین سیمای مرکز اصفهان برنامه صبحگاهی صبحونه را در این ایام به صورت خاص پخش می کند ،در این برنامه زنده تلویزیونی چهره های شاخص استان برای روایت حال و هوای انقلاب اسلامی در سال 57 به برنامه دعوت می شوند.
وی ادامه داد: برنامه های به وقت خانه به مدت 60 دقیقه، برنامه گلستانه به مدت 70 دقیقه با محوریت نخبگان انقلابی کاشان، برنامه تفاوط به مدت75 دقیقه در 10 شب با موضوعات خاص و فرهنگی برگرفته از انقلاب اسلامی از شاخص ترین برنامه های سیمای مرکز اصفهان در جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1400 است.
آقای عبدالحسینی به برنامه های جوانی به توان نو و زیر گنبد کبود و سیمای مدرسه هم اشاره کرد و گفت : امسال به طور ویژه در این برنامه ها که خاص نوجوانان و جوانان است انقلاب اسلامی واهداف شکل گیری آن را برای این نسل از جامعه تشریح خواهیم کرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: از دوشنبه تا پنج شنبه در ایام الله دهه مبارک فجر برنامه میزگرد محور گفت و گوی هفته با دعوت میهمانان مختلف که در انقلاب 57 نقش عمده ای داشتند و همچنین کارشناسان برجسته استانی به ابعاد مختلف انقلاب اسلامی می پردازد.
وی افزود: قطعا در روزهای جشن پیروزی انقلاب اسلامی برنامه زنده رود هم حال و هوای انقلاب اسلامی به خود می گیرد و بخشی از برنامه به صورت ویژه به این موضوع می پردازد، همچنین برنامه اقتصادی رهیافت به مدت 45 دقیقه دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه صنعت ، معدن و تجارت را بررسی می کند.
آقای عبدالحسینی با اشاره به اینکه علاوه بر این برنامه ها در شبکه اصفهان پویا نمایی و موشن گرافی های جدید آماده پخش است اضافه کرد: برنامه های معارفی، سلامت پزشکی و ستاره چینی (خانواده) نیز در این ایام محوریت موضوعات خود را مباحث انقلاب اسلامی قرار داده اند.
مدیرکل مرکزاصفهان افزود: پخش ویژه برنامه ارتباط با شبکه شما، پخش زنده برنامه نورافشانی شب 22 بهمن، پخش زنده ویژه برنامه روز 22 بهمن، پخش 12 فیلم سینمایی، پخش زنده ویژه برنامه 12 بهمن سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن، پخش برنامه یادواره شهدای انقلاب و زنان شهیده از دیگر اقدامات حوزه سیمای مرکزاصفهان در دهه فجر می باشد.
آقای عبدالحسینی گفت: در معاونت صدا تولید و پخش " مستند چهلستون" به تعداد 10 برنامه هر برنامه به مدت 25 دقیقه،"صدای انقلاب" 11 برنامه هر برنامه به مدت 75 دقیقه، "آوای انقلاب" 12 برنامه هر برنامه به مدت 40 دقیقه، "محله های انقلاب" 10 برنامه هر برنامه به مدت 15دقیقه، "مسابقه پیامکی فجر تا پیروزی" 12 برنامه هر برنامه به مدت 5 دقیقه، "روز خوب پیروزی" به مدت 180 دقیقه و برنامه های خوشا روستا، تاریخ نامه، سلام اصفهان، بالهای کاغذی، جاده جوونی، بشارت، نام آشنا، پلکان و گلهای امروز به مناسبت دهه مبارک فجر تدارک دیده شده است.
 وی تصریح کرد: نمایش و مستندهای رادیویی و همچنین برنامه های نکته های ناب و مسابقه نصف جهان نیز در این مدت به  پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب می پردازند.
مدیرکل مرکزاصفهان اظهار کرد معاونت خبر مرکز اصفهان نیز در این ایام به انعکاس دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران، تولید گزارش های خبری و پوشش برنامه های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی می پردازد.
آقای عبدالحسینی در ادامه اعلام برنامه های مرکزاصفهان به مناسبت ایام الله دهه فجر از راه اندازی صفحه اختصاصی فجر انقلاب اسلامی، تهیه ۲ گزارش از پیشگامان انقلاب و تهیه ۲ گزارش از دستاوردهای انقلاب ، تهیه و توزیع 10 پوستر و عکس نوشت متناسب با دهه فجر انقلاب اسلامی، برگزاری پویش ایران قوی، پویش فراخوان فیلم و عکس مردمی، و توزیع و انتشار تولیدات حوزه های سیما و صدا در معاونت فضای مجازی مرکز اصفهان خبر داد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.