رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

آمادگي صداوسیمای مرکز اصفهان براي ايجاد فضاي معنوي و پر نشاط در ماه مبارك رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایش خبر

شبکه اصفهان از اول ماه رمضان برنامه های "یک شهر ضیافت ویژه افطار" و"حیات طیبه ویژه سحر" را تهیه و پخش می کند


ویژه برنامه های “یک شهر ضیافت ویژه افطار" و"حیات طیبه ویژه سحر" در شبکه اصفهان

شبکه اصفهان از اول ماه رمضان برنامه های "یک شهر ضیافت ویژه افطار" و"حیات طیبه ویژه سحر" را تهیه و پخش می کند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان ویژه برنامه یک شهر ضیافت به صورت زنده با همکاری دستگاههای مختلف شامل : دادگستری کل استان ، دادستانی ، اداره کل زندان ها و با همکاری عموم مردم نوع دوست اصفهان به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و کمک به خانواده زندانیان نیازمند می پردازد.
برنامه «حیات طیبه» ویژه سحر پیرامون موضوعات سحرگاهی و برنامه جزء خوانی قرآن نیز به صورت زنده صبح ها از امام زاده هلال بن علی در شهرستان آران و بیدگل و بعد از ظهر ها از صحن امام زاده نرمی دولت آباد اصفهان از شبکه اصفهان پخش می شود.
برنامه پزشکی سیب نیز به شکل ویژه روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه به مسائل و مشکلات روزه داران می پردازد.
همچنین پخش سخنرانی های مذهبی در طول روز از دیگر برنامه های شبکه استانی اصفهان می باشد.
درحوزه صدا هم علاوه بر پخش سخنرانی های مذهبی دو ویژه برنامه سحر و افطار با عنوان های در بارگاه ملکوت و دعوت نامه با بخش های متنوع احکام و مسابقات پخش می شود.
پخش دعای افتتاح و ابوحمزه ثمالی و برنامه های نمایش قرآنی با عنوان طنین وحی ، آیین و رسوم های بومی محلی و روزه اولی ها از دیگر برنامه های صدای مرکز اصفهان در ماه مبارک رمضان می باشد.
همچنین تهیه و پخش خبر و گزارش در بخش های خبری رادیویی و تلویزیونی از محافل قرآنی ، معرفی خیرین و خیریه های استان ، گزارش از روزه اولی ها ، پوشش عزاداری های شب قدر ، اهداء خون و پوشش راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر از دیگر برنامه های صداوسیمای مرکز اصفهان در ماه مبارک رمضان می باشد.
 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.