جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

تعمیرکار سمیرمی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

تعمیرکار سمیرمی

Loading the player...

دانلود

موضوع این فیلم درباره فردی است که در شهرستان سمیرم از شهرهای استان اصفهان زندگی می کند .

این فرد که آقای نادری نام دارد، دارای یک تعمیرگاه خیاطی است که انواع چرخ های خیاطی چه قدیمی و چه جدید و همچنین چرخ های خامه گیر و چرخ های صنعتی را تعمیر می کند .ایشان حتی قادرند تمام وسیله های موتور سیکلت را به هم بریزند و دوباره به راحتی بر روی هم سوار کنند و حتی توان تعمیر ماشین سواری را نیز دارند. اما ویژگی اصلی این آدم که او را از بقیه آدم ها جدا می کند نا بینا بودن اوست . بله ایشان همه این کارها را به نوعی با چشمان بسته انجام می دهند.آقای نادری در سن 6 سالگی بر اثر بیماری ابله بینایی خود را از دست دادند .

ایشان متولد 1341 هستند و دارای 5 فرزند، که سه پسر و دو دختر هستند . در حدود 12 سال به عنوان کارآموز در تهران کار کردند تا به اینجا رسیدند به جایی که حتی قادرند لوله کشی ساختمان و برق کشی آن را انجام دهند و توانایی تعمیر بیشتر وسایل برقی را دارند.

اقای نادری نمونه یک انسان با اراده ، با اعتماد به نفس بالا و با پشتکار بسیار هستند که می توانند الگوی خوبی برای جوانان امروز باشند

کارگردان : زیور حجتی

تهیه کننده : محمد مولاSemiroms's repairman
This film is about the man who lives in one of the provinces of Isfahan called as Semirom.his last name is Naderi.he has a sewing repair shop that repair all kind of sewing machines like industrial & crea making machine.
He also has ability to repair motorcycle & machine; but the most important characteristic of him is he's blind. He does all these works in this situation.mr Naderi was blind when he was only 6 years old by getting catch.
He was born in 1341 & has 5 children as 2girls & 3boys.
He works as a trainee for 12 years in Tehran .Now he can repair most electric equipments, electrifications & laying pipes.
Mr.  Naderi is symbols of willful, self-confidence & perseverance person who can be introduces as good symbols for young people.