جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

پیشگامان فناوری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پیشگامان فناوری

{flv}pishgaman|350|250{/flv}
افق رسانه و چشم اندازهای آن- تلاشهای عرصه های فناوری و پیشرفت چشمگیر این فعالیتـها در کشور انگیزه های اولیه ای بود که باعث شد دست اندرکاران حوزه های علمی شبـکه اصفهان با توجـــــــــه به تجربیات قبلی اقدام به تولید مجموعه ای بنمایند که در بر گیرنده فعالیتهای مختلف این عرصه باشند .
تولیدات علـــــــمی به جهت بالا بودن سطح مطالب بایستی در غالبهایی تولید شوند که جامــعه وسیعی از مخاطبین را در بر گرفته و در محتوا به تلاش دست اندر کاران حوزه های مختلف علـــــــــمی به نحوی شایسته اشاره نمایند.
مجموعه پیشـــــــگامان فـــن آوری که از تولیدات شبـکه اصفهان میباشد در سری دوم خود تولید گردیده و در این مجموعه سیزده فسمتی به تلاشهای حوزه فناوری که در شاخه های علــمی چون فناوری پرواز – نانو تــــــــــکنولوژی- رباتـــــیک – مهندسی سطح – طراحی صنعتی و ... فعالیت نموده اند پرداخته شده است.
در ابتدای مراحل تولید ودر  حوزه تحقیق ضمن جستجو ی مستمر، سعی در شناسایی نــخبگان رشـــــته های مختلف شده است و پس از آن با توجه به مشـــــــکلات مختـــــلفی که در اختصاص زمان برای این عزیزان وجود داشته با هماهنگی تیمی راه دشوار تولید علمی در پیش گرفته شده است.
شرایط آزمایشگاهی مختلف- احاطه به موضوعات و تئوریهای مختلف از جمله مسائل بغرنجی بوده که در این زمینه وجود داشته است  و کلیه عوامل بنا به فعالیت خود بایستی با این مبانی آشنا شده و در حین انجام کار هماهنگی های لازم را دربکارگیری تخصص خود در آن حوزه و در  صحنه اعمال نمایند.
دست اندرکاران این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: مهندس غلامرضا سعید- کارگردان: جمشید ابرازی
تصویر بردار: محمد رضا سحر خیزان- صدا بردار: پیمان حسین آبادی و دستیاران مختلفی که با تحمل سختیها به این تلاش جامه عمل پوشانیده اند.