جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

پزشکی سیب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پزشکی سیب

Loading the player...

تهیه کننده و محقق : سید فرهاد عریضی

کارگردان : پیمان نوروزی

دستیار تهیه : ابراهیم زرگرزاده

تدوینگر : شهروز پشوتن

 

آگاهي بخشي و ارتقاء سواد سلامت مردم که از وظايف رسانه ملي مي باشد ، توسط برنامه گفتگوي پزشکي سيب در شبکه استاني اصفهان به بينندگان ارائه مي گردد.
در برنامه پزشکي سيب با توجه به موضوعي که در تقويم سلامت ابلاغي از سوي شوراي سلامت سازمان يا هفته هاي نامگذاري شده به جهت آشنايي مردم با بيماري ها و يا درخواستهاي مردمي تهيه ، توليد و پخش ميگردد. در اين راستا پزشکي از متخصصين  و مبرزترين اساتيد حوزه سلامت دعوت بعمل آورده و در ارتباط با موضوع برنامه اطلاعات مفيدي در اختيار بينندگان قرار گرفته و سعي مي نمايد راههاي پيشگيري از ابتلاي به آن بيماري و يا روشهاي نوين درماني و نيز توصيه هاي بهداشتي و پزشکي را به بينندگان ارائه نمايد.
در اين برنامه ضمن بهره جستن از حضور کارشناسان فوق تخصص و ارائه توضيحات آنان به سوالات بينندگان که از طريق تلفن ها ، پيامک ، ايميل براي برنامه ارسال مي شود پاسخ داده شده و نسبت به راهنمايي بينندگان عزيز که از سراسر کشور همراه برنامه هستند انجام مي شود.
اين برنامه از بخش هاي مختلفي مانند تيتراژ ، فتوکليپ متناسب با موضوع برنامه اطلاعات راجع به معرفي بيماري ، درمان ، پيشگيري در قالب آيتم گفتار متن به بينندگان ارائه مي گردد. يکي از مهمترين بخش هاي برنامه تلفن ها و پيامک هاي بينندگان از سراسر کشور مي باشد که نشان دهنده اقبال مردم به برنامه پزشکي سيب مي باشد.برنامه پزشکی سیب شنبه تا پنجشنبه ساعت 10:30 صبح  به مدت 55 دقیقه از شبکه اصفهان پخش می شود.

دانلود برنامه سه شنبه 23 آذر 1395

سردرد

با حضور دکتر وحید شایگان نژاد - متخصص داخلی مغز و اعصاب

 

 

دانلود برنامه یکشنبه 21 آذر 95

انحراف ستون فقرات در کودکان و نوجوانان

با حضور دکتر عبدالله هادی - فوق تخصص جراحی ستون فقرات

 

 

دانلود برنامه روزسه شنبه 16 آذر1395

سکته مغزی

با حضور دکتر محمد سعادت نیا - متخصص مغز و اعصاب ، فلوشیپ سکته مغزی

 

 

 

دانلود برنامه روز پنجشنبه 18 آذر 1395

اختلالات یادگیری کودکان

با حضور مجتبی نیازی - کارشناس ارشد روانشناسی کودک

 

سال تولید: 1395