اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | جمعه، ۲۸ مهر ۱۳۹۶

بازتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بازتاب

Loading the player...

تهیه کننده و مجری:  کامیار نیستانی
دستیار تهیه و مدیر تولید : مهدی توکلی
تدوین: شهروز پشوتن
تصویربرداران پرتابل :  غلامرضا عمرانی، حفیظ اله قاسمی، دانش تاجمیر ریاحی
دستیار صدا و تصویر پرتابل : محسن بابایی

برخی عوامل استودیو
کارگردان تلویزیونی : غلامرضا نریمانی
نورپرداز : مهدی جمال زاده
تصویربرداران: مهدی جمال زاده،علی نصر، مجید محسنی
صدابردار : اعظم باستانی
مدیر صحنه : هدایت رضایی
مسئول فنی : حسین صحری، بهنام آقاجانی
تنظیم تصویر: جواد رفیعی، مسعود محمدی
رایانه استودیو : محمود جان نثاری
گرافیک استودیو: محمد احمدزاده
ضبط و پخش تصویر: محمد امین شاه قلی
دستیاران فنی : احمد سلامت، حمید ویلانی

 برنامه بازتاب ، چهارشنبه ها ساعت22:15و تکرار آن ، یکشنبه ها ساعت 15:45   از طریق سیمای شبکه تلوزیونی اصفهان پخش می شود .

این برنامه با بهره از گروه تولید منسجم وپشتوانه پژوهشی در نظر دارد برخی ابعاد وموضوعات شهری و اجتماعی را بررسی نموده و نقد منصفانه همراه با راه کارهایی موثر مطرح نماید . انعکاس نظرات مردم و کارشناسان نسبت به مسائل ومشکلات شهر و استان اصفهان، همراه با پیگیری شفاف از اهداف اصلی این برنامه میباشد. بررسی آلودگی هوای شهر اصفهان ،بررسی وضعیت میراث فرهنگی وتوسعه گردشگری در اصفهان، شهر خلاق و زیر ساخت لازم برای توسعه اصفهان ،بررسی ضعف فرهنگ کار جمعی ،اخلاق انتخاباتی، رونق اقتصادی ،تنظیم بازار ،تب برفکی دام اصفهان ،مشکلات صنایع نساجی، مشکلات دامداری های استان ،وضعیت متروی اصفهان ،دستاوردهای ارتش درسال روز آزاد سازی خرمشهر، بررسی موانع تولید و مشکلات صنایع استان، نظارت بر کیفیت و سلامت مواد غذایی،ضرورت احیای بافت فرسوده و تاریخی شهر اصفهان، آبیاری محصولات کشاورزی با پساب در اصفهان و آسیب های فضای مجازی از جمله موضوعاتی است که در سری جدید به آن پرداخته شده  است.
امید است این برنامه بتواند به واسطه همراهی مخاطبان و گسترش فرهنگ نقد ونقد پذیری، در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر که بازتابی شفاف از مسایل روز جامعه ،نقد آن و ارائه راهکارهای اثر بخش در رسیدن به فردایی روشنتر می باشد، قدمی موثر تر از قبل بردارد.

سال تولید: 1396