اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۶

اینجا اصفهان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

اینجا اصفهان

Loading the player...

تهیه کننده حسن قصابان
کارگردانان : سعید جلالی ، حسینعلی رحیمی
نویسنده و محقق : بهزاد فیاض بخش
دستیاران تهیه: مهدی توکلی ، مریم چلونگر
تصویربرداران پرتابل : ایرج نریمانی ، مهدی ابراهیمی
تدوین : فهیمه ناظم
مجری :حسین ابراهیمی
شایان ذکر است علاوه بر عوامل فوق الذکر حدود 30 نفر از همکاران محترم واحدهای فنی ، تولید سیما ، فرستنده های تلویزیونی ، ماکروویو و حراست صدا و سیمای مرکز اصفهان همه روزه تلاش می کنند تا این برنامه بر روی آنتن برود.

برنامه ی اینجا اصفهان که حاصل مشارکت صدا و سیمای مرکز اصفهان و شهرداری شهر اصفهان است هرهفته یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 19:00 از شبکه اصفهان پخش می شود.

این برنامه که یک مجله ی فرهنگی و اجتماعی است در کنار پوشش اخبار فعالیت های شهرداری اصفهان، شهرداری های مناطق 15 گانه و ارگانها و سازمان های وابسته به شهرداری، در بخش توسعه ی فرهنگ شهروندی و اطلاع رسانی در زمینه ی خدمات مختلف شهری نیز فعالیت می کند. برنامه ی اینجا اصفهان به صورت زنده از استودیوی سیمای شهر و با حضور میهمانانی از مدیریت شهری اصفهان پخش می شود. بخش های تولیدی این برنامه نیز که توسط دو اکیپ مجزا تهیه و تولید می شوند در بخش های میانی برنامه پخش می شود.

از جمله موضوعاتی که در این مجله ی اجتماعی و فرهنگی به آنها پرداخته می شود می توان به این موضوعات اشاره کرد: رفتارهای ترافیکی ، حمل و نقل درون شهری ، قوانین راهنمایی و رانندگی درون شهری ، سد معبر ، فضای سبز شهری و اماکن عمومی ، پارک ها و اماکن گردشگری و تفریحی شهر ، فعالیت سازمان های وابسته به شهرداری اصفهان ، فعالیت های شهرداری های مناطق 15 گانه ، اطلاع رسانی در خصوص مراحل مختلف اداری مرتبط به فعالیت های عمرانی و شهری که مربوط به شهرداری است و موضوعات متنوع دیگر.

سال تولید: 1396